Vaktsineerimisinfo
Täpsem info....(näita/peida)
Head õpilased ja lapsevanemad!

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna.

Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata.

Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.

Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

Kuidas saan vaktsineerima?
  1. Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
  2.
  3. Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
  4.
  5. Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/
  6.

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

VPG huvilaagrid

TÄPSEM INFO LAAGRI KOHTA

REGISTREERIMINE

OSALEJAKAART(kindlad osalejad täidavad ära ja allkirjastavad)

Koolimaja suletud
Täpsem info....(näita/peida)

Teisipäeval, 27. juulil koolimaja suletud.

Gümnaasiumi lõpuaktuse pildid
Täpsem info....(näita/peida)

Gümnaasiumi lõpuaktuse pildifailide allalaadimiseks google draivilt oma arvutisse:

Link on aktiivne 1 kuu.

Koolimajja sisenemine
Täpsem info....(näita/peida)
Seoses teede ehitustöödega koolimaja ees on kooli peauks suletud, majja saab siseneda lastekodu/söökla-poolsest uksest.
Koolimaja on avatud kella 9-13ni.

INFO: VPG tulevased 10. klassi õpilased!
Täpsem info....(näita/peida)
Lp VPG tulevased 10. klassi õpilased!

Sel nädalal (28.06-2.07.2021) toimub meie koolis laager. Koolis on palju võõraid inimesi, koridorid on täis erinevaid tegevusi, vaatamata kõigele ootame Teid esitama dokumente. Soovitav on siseneda lastekodu-poolsest uksest.
Kooli kantselei on avatud kella 9-13ni.

Kantselei töö
Koolivaheajal dokumentide