Tule matkama!

Kodunduse ring

Õppetöö reedel, 5. oktoobril
Täpsem info....(näita/peida)
Õppetunnid alates 1. tunnist, st klassijuh.tundi ei ole. Kõigil 3 tundi.
1.tund– 8.00 – 8.45
2.tund– 8.55 – 9.40
3.tund– 9.50 – 10.35
Söövad 1.-4.klassid

11.00 – AKTUS - õpetajad ja 6.-12.klassid

I bussid väljuvad 10.50
II bussid väljuvad 12.00

Pildistamine 10.-11. oktoobril

Sulgpall

Tantsuring

Koolirahu leping
Täpsem info....(näita/peida)

Lastekaitse Liit ja partnerid Haridus- ja teadusministeerium, Pärnu linn, MTÜ NÜ Tore ja Eesti Õpilasesinduste Liit kuulutasid reedel Pärnus Rüütli platsil ühiselt välja Koolirahu. Koolirahu eesmärgiks on pakkuda turvalist ja sõbralikku koolikeskkonda nii õpilastele, õpetajatele, koolipersonalile, lastevanematele kui ka  erinevatele kooliga seotud huvigruppidele. Selle lepinguga saavad liituda õpilased ja õpetajad igas koolis ja klassis.
Käesoleval aastal on esmakordselt liituda võimalik Koolirahu lepinguga ka Koolirahu veebilehel, kus tänaseks on liitujaid juba enam kui 170-st koolist.
Kutsume Teid üles ka oma koolis ja klassides allkirjastama Koolirahu lepingut, mis on sümboolseks aluseks heade suhete väärtustamisele.

Link Koolirahu lepingu allkirjastamisele veebikeskkonnas asub siin: http://koolirahu.lastekaitseliit.ee/allkirjasta-koolirahu-leping/

Lehekülg: 1 2 3 4 5

Kas sulle suusatamine meeltib?
Jah!
Ei!