Konkurss "Keskkonnakäpp" (R, 23. märts 2018)
Keskkonnaministeerium on korraldamas järjekorras viiendat Keskkonnakäpa konkurssi, mis algab juba 2.aprillil. Konkursi sihtrühmaks on koolid, lasteaiad, õpetajad ja keskkonnaharidust pakkuvad organisatsioonid ning konkursi eesmärk on esile tõsta kõiki neid, kes on panustanud mõne keskkonnateadliku tegevusega keskkonnasõbraliku haridustegevuse edendamisse.

Palume abi Teie valla/linna koolidesse ja lasteaedadesse info edastamisega. Lisan manusesse ka A4 ja A3 mõõdus kuulutused (plakatid), mida võib soovi korral välja printida.

Lisaks valmistame ette artiklit, mis tutvustab Keskkonnakäpa konkurssi ja kandideerimise põhimõtteid. Kas niisuguse artikli avaldamine Teie valla- või linnalehes võiks olla võimalik ja juhul, kui on, siis mis võiks olla tähemärkide arv?

Konkursi taustast veel:

Kokku on konkursil viis kandideerimise rühma: lasteaed, õpilasrühm/klass, õpetaja, kool ja keskkonnaharidust pakkuv organisatsioon. Kandideerida saab kategooriates Tubli tegutseja, Tark tarbija, Õnnelik õpe, Kogukonna kaasamine ja Innukas innovaator. Välja antakse kuni 26 auhinda. Rahvas valib oma lemmiku igas kandideerimise rühmas.

Kandidaate saab esitada 29. aprilli südaööni. Võitjad selguvad Keskkonnakäpa auhinnaüritusel juunikuu alguses.

Konkursi žüriisse kuuluvad Keskkonnaameti, Keskkonnaministeeriumi, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Õpilasesinduste Liidu, Eesti Maaomavalitsuste Liidu ja vabaühenduste esindajad ning eelmise aasta konkursi üks võitjatest.

Konkursil osalemise tingimustega tutvuda ja kandideerida saab veebilehel http://www.keskkonnakäpp.ee . Lisainfot leiab ka Keskkonnakäpa Facebooki lehelt.

Lehekülg: 1

Kas sulle meeldib koolitoit?
Jah.
Ei.