Garaaž (T, 26. märts 2019)
Pakume Eesti noortele erinevaid võimalusi ennast arendada meedia ning turunduse valdkonnas.
Garaaž on muutumas suurimaks infokanaliks, mis kajastab Eestis toimuvaid auto- ja motospordi üritusi. Meie kogukond ühendab just neid video- ja fotograafe, kes käivad hobikorras erinevaid autoüritusi jäädvustamas. Alustasime oma tegevust 2017 aasta detsembris ning tänaseks on meil üle 4000 jälgija. Meie meeskonnas on hetkel 6 toimetajat ning 42 erineva tasemega video- ja fotograafi, kes saadavad meile avaldamiseks oma foto- või videomaterjali.
Garaaž saab pakkuda noortele tasuta juhendamist, mis toimub peamiselt interneti vahendusel. Me soovime anda võimalusi osaleda uutes projektides ning õppida ja arendada oma teadmisi video- ja fotograafia osas. Võttes arvesse juhendatava individuaalseid oskusi ning teadmisi, suuname neid õpitut ka praktikas kasutama. Loomulikult leidub võimalusi kaasa lüüa ka turunduse ja reklaami valdkonnas.
Oleksime väga tänulikud tänulik, kui saaksite jagada seda informatsiooni gümnasistidele ning julgustaksite neid kontakteeruma meiega Facebookis aadressil: https://www.facebook.com/garaaz.net/

Lugupidamisega,
Garaaži peatoimetaja
Kätlin Kadastik

Noore Inseneri programm (N, 17. jaanuar 2019)
Tallinna Tehnikaülikoolis jätkub ka sel kevadel interdistsiplinaarne Noore Inseneri Programm, mille uude gruppi oodatakse uusi osalejaid (9. – 12. klasside õpilasi).
Programm on osalejatele tasuta ning esimene õppepäev toimub juba 2. veebruaril.

Noore Inseneri Programm on ellu kutsutud selleks, et tutvustada kooliõpilastele erinevaid insenerialasid.
Programm koosneb 12 õppepäevast, mille jooksul külastatakse ülikooli laboreid ning teostatakse välitöid looduskeskkonnas.
Osalejad võivad osa võtta nii üksikutest õppepäevadest kui ka kogu programmist tervikuna.

Noore Inseneri Programmi õppepäevi viivad läbi ülikooli erinevate teaduskondade ja instituutide spetsialistid:

Kevadiste õppepäevade toimumisajad
2. veebruar – Ehitus
9. veebruar – Vesi
16. veebruar – Robootika
23. veebruar – Teede projekteerimine, liikluse modelleerimine ja sildade ehitus
9. märts – Elektromehaanika
16. märts – Taastuvenergia
23. märts – Tootearendus
30. märts – Kütuse saamine, omadused ja kasutamine
6. aprill – Elukeskkonna materjalid
13. aprill – Geodeesia ja geoinformaatika