logologo

Pildistamine 10.-11. oktoobril
Täpsem info....(näita/peida)


Sulgpall
Täpsem info....(näita/peida)


Tantsuring
Täpsem info....(näita/peida)


Koolirahu leping
Täpsem info....(näita/peida)

Lastekaitse Liit ja partnerid Haridus- ja teadusministeerium, Pärnu linn, MTÜ NÜ Tore ja Eesti Õpilasesinduste Liit kuulutasid reedel Pärnus Rüütli platsil ühiselt välja Koolirahu. Koolirahu eesmärgiks on pakkuda turvalist ja sõbralikku koolikeskkonda nii õpilastele, õpetajatele, koolipersonalile, lastevanematele kui ka  erinevatele kooliga seotud huvigruppidele. Selle lepinguga saavad liituda õpilased ja õpetajad igas koolis ja klassis.
Käesoleval aastal on esmakordselt liituda võimalik Koolirahu lepinguga ka Koolirahu veebilehel, kus tänaseks on liitujaid juba enam kui 170-st koolist.
Kutsume Teid üles ka oma koolis ja klassides allkirjastama Koolirahu lepingut, mis on sümboolseks aluseks heade suhete väärtustamisele.

Link Koolirahu lepingu allkirjastamisele veebikeskkonnas asub siin: http://koolirahu.lastekaitseliit.ee/allkirjasta-koolirahu-leping/
 

 


Muudatus koolibusside väljumises!
Täpsem info....(näita/peida)
 
Reedel väljuvad bussid:
Kadila, Roela- 12. 30
Kadila, Roela, Rakvere- 14.30
 
ARUKÜLA lapsed peavad tunnist lahkuma kell 14. 00,
 et jõuda Pajustist 14.24 väljuvale bussile nr 29 ( Simuna).

 


Teatriring, Kooli TV, Automudelism
Täpsem info....(näita/peida)
*Põhikooli teatriring- teisipäev  7.-8. tund  (9.a klassiruum, aula).
Esimene kogunemine 11.09 kell 14.45 9.a klassiruumis. Mart Pitsner

*Kooli TV- püüame sel aastal koolis toimuva huvitava tegevuse audiovisuaalselt jäädvustada ja seda ka teistele tutvustada- põhitegevus hakkab toimuma neljapäeviti. Esimest korda 13.09. Huvilistel (alates 5. klass) võtta  ühendust Mart Pitsneriga.  Ringi juhib Kristjan Loigo.

Automudelismi ring põhikoolile
Ring alustajatele toimub kolmapäeviti, tegevus toimub Rakveres, kuhu sõidame Vinnist kl 14.00. Busside minekuks  (15.30) tagasi. Vajalik lapsevanema /hooldaja kirjalik nõusolek. Huvilistel võtta  varem ühendust Mart Pitsneriga.  Esimest korda toimub ring 19.09. Ring edasijõudnutele kolmapäeviti Väike-Maarjas. Ajakava ja väljumised kokkuleppel.


ROBORING
Täpsem info....(näita/peida)


Lehekülg: 1 2 3 4 5 6 7 8 9Küsitlus
Suve veedan...
toas koos arvutiga
õues sõpradega
mere ããres
seigeldes igalpool


Vaata tulemusi