Teatrietendus

Õppeaasta avaaktus toimub
kolmapäeval, 1. septembril kell 9.00 aulas
.
Aktusele on oodatud 1. klassid, 10. klass ja 12. klass.

1.klassi laste vanemad (max 2 külalist) on lubatud aktusele, kuid nad peavad koolimajja sisenedes esitama EL COVID-19 tõendi (vaktsineerimistõend, testitõend, läbipõdemise tõend).
Tõendi puudumisel palume koolimajas viibides kasutada kaitsemaski!

2.-9. ja 11. klass osalevad aktusel veebi vahendusel (koolimajas koduklassis).

Koolibussid väljuvad tavapärasest väljumisest 1 tund hiljem,
bussid koju 10.30.

Ilusat uut õppeaastat!

Õpikute väljastamine
Täpsem info....(näita/peida)
Õpikute väljastamine toimub kella 10.00-14.30ni RAAMATUKOGUS :
Esmaspäeval, 23. augustil            8.A, B
Teisipäeval, 24. augustil               7.A, B
Kolmapäeval, 25. augustil            5.A, B, V
Neljapäeval, 26. augustil              6.A, B
Reedel. 27. augustil                       9. A, B
Esmaspäeval, 30. augustil            10. ja 11. klass
Teisipäeval, 31. augustil               12. klass

Võlgnevuste korral uue õppeaasta õpikuid ei väljastata.

Vaktsineerimisinfo
Täpsem info....(näita/peida)
Head õpilased ja lapsevanemad!

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna.

Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata.

Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.

Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

Kuidas saan vaktsineerima?
  1. Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
  2.
  3. Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.ee. Alaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
  4.
  5. Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/
  6.

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

Gümnaasiumi lõpuaktuse pildid
Täpsem info....(näita/peida)

Gümnaasiumi lõpuaktuse pildifailide allalaadimiseks google draivilt oma arvutisse:

Link on aktiivne 1 kuu.

INFO: VPG tulevased 10. klassi õpilased!
Täpsem info....(näita/peida)
Lp VPG tulevased 10. klassi õpilased!

Sel nädalal (28.06-2.07.2021) toimub meie koolis laager. Koolis on palju võõraid inimesi, koridorid on täis erinevaid tegevusi, vaatamata kõigele ootame Teid esitama dokumente. Soovitav on siseneda lastekodu-poolsest uksest.
Kooli kantselei on avatud kella 9-13ni.

Lehekülg: 1 2 3 4

Uus kooliaasta algab....