logologo

Olümpiaadid ja  võistlused 2017/18. õa
Võistlus Koht Õpilane/klass Juhendaja

Lääne- Virumaa   Eesti male- kabe mitmevõistluse meistrivõistlustel
 
koolinoorte meister
II koht
Märt Rämmarr 3. A
Lisette Nurgamaa 4. A
Eino Vaher
Maakondlikul keemiateadmiste võistlusel I koht


II koht

Ander Mägi  9. B
Helerin Loktšievski 9. B

Maryte Mooses  9. A
Helina Reinol  9. A
Georg-Daniel Vahtramäe  9. A
Anneli Vahesalu
Vabariiklikul bioloogiaolümpiaadil 3. koht Tiit Vaino Mare Hirtentreu
Vabariiklikul geograafiaolümpiaadil I koht Tiit Vaino Siiri Seljama
Vabariiklikul kunstiolümpiaadil 12.-13. koht Kaila Mäesalu 8. B Kirsti Notta
Töö- ja tehnoloogiaõpetuse meisterdamise võistlusel
“ Sepapoisid“
I koht Christo Virunurm 6. A
Ronald Dreifeldt 6. A
Rein Leichter
5. klasside õpioskutse olümpiaad III koht Simar Alama 5. B
Kaisa Aunapuu 5. B
Roberta Jürna 5. B
Marten Pitsner 5. B
Egert Üksik 5. B
Maie Männiste
Maakondlik vene keele ainepäev II koht Andra Erapart 8. A
Mirttel Tovstsik 8. B
Ander Mägi 9. B
Helerin Lokutšievski 9. B
Margarita Leok
Maakondlikul põhikooli kirjandivõistlusel III KOHT
ära märgitud töö

ära märgitud töö + rmtk  ergutus
Madli Freienthal 8. B
Ander Mägi 9. B
Teija Heiskonen 9. B
Mart Pitsner
Marge Guljavin
Maakondlikul käsitöö konkursil III koht Madli Freienthal 8. B Kirsti Notta
Maakondlikul kodunduse konkursil II koht Meribell Susi 8. A Kirsti Notta
maakondlikul saksa keele olümpiaadil II koht Aigar Reinol 9. B Sirje Püss
Maakondlikul inglise keele olümpiaadil III koht Madli Freienthal 8. B Sirli Vahula
Vabariiklik muusikaõpetuseolümpiaad pronksdiplom Paula Linde 7. kl Katrin Pall
Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil III koht Kertu Miller 5. A Gea Murakas
Lääne-Virumaa pranglimse finaalis 1.koht
2.koht
3.koht
4.koht
5.koht
1.koht
2.koht
3.koht
Karlis Kütt 2.A 
Roland Järg 5.B
Simar Alama 5.B 
Cristo Virunurm 6.A
Henri Matias Eliste 6.A
Helena Reimann 11. kl
Karel Liblekas 11.  kl
Anastasia Šimuk 8.B
Merje Morozova
Lääne- Virumaa koolide meistrivõistlustel kiirmales   I koht
III koht
Märt Rämmar 3. A  
Helis Poolamets  1. A   
Eino Vaher
Maakondlikul muusikaõpetuse olümpiaadil  I koht
III koht
Paula Linde 7. kl               
Anne-Ly Linde 11. kl        
Katrin Pall
Maakondlikul ajaloo-olümpiaadil I koht
III koht
2.-3. koht
III koht
Lisanna Tõnne 6. A
Annabel  Lepik 6. B
Koit Soodla 8. A
Gerda Väli  7. kl
Jaan Nõmmik
Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil II koht Tiit Vaino Rein Murs
Maakondlikul vene keele ainepäeval II koht Anastasia Šimuk 8. B
Stefani Kruusimäe 8. A
Vlad Antonov 9. A
Margarita Leok
Maakondlikul biolooogiaolümpiaadil I koht
I koht
II koht
II koht
Tiit Vaino 12.kl
Reimo Arba 11. kl
Eliise Uueni 11. kl
Lisanna Tõnne 6. A
Mare Hirtentreu

Rutt Nurk
 
Maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil III koht Kaila Mäesau 8. B Kirsti Notta
Maakondlikul keemiaolümpiaadil I koht 
III koht
III koht
III koht
III koht
III koht
Tiit Vaino 12.kl
Kaivi Põldma 12.kl
Martin Väljaots  11.kl
Hendrik Kaurla  10.kl
Ander Mägi 9. B
Raimond Järg 8. B
Anneli Vahesalu
Maakondlik inglise keele olümpiaad I-II koht Karl-Oskar Õun 11. kl Sirli Reimets
  Maakondlik saksa keele olümpiaad III koht Sten Kilm 10. kl Sirje Püss
Riigikohtu 98. aastapäevale pühendatud
kaasuskonkurss
III koht Kärt Inno 9. B
Maie Nõmmik
Maakondlik geograafiaolümpiaad
( 8. kl arvestuses)
II koht Raimond Järg 8. B Siiri Seljama
Maakondlik geograafiaolümpiaad
(9. kl arvestuses)
I koht
II koht
Georg Daniel Vahtramäe 9. A
Maryte Mooses 9. A
Siiri Seljama
Maakondlik geograafiaolümpiaad
(gümn. arvestuses)
I koht
II koht
Tiit Vaino 12. kl
Mati Kesma 11. kl
Siiri Seljama
Üleriigiline kodanikupäevale pühendatud viktoriin I koht
III koht
Kärt Inno 9. B
Maryte Mooses 9. A

Maie Nõmmik
Maakondlik võistujoonistamine I koht
III koht
Madli Freienthal 8. B
Helena Reimann 11. kl
Kirsti Notta



Küsitlus
Oh suvi ......
on päikseline!
kus ta on?
täitsa normaalne.
tahaks soojemat :)


Vaata tulemusi