logo
Võistlus Koht Nimi Klass Juhendaja
L-Virumaa 6.-9. klassi poiste jalgpalli MV II koht GREGOR TRISTAN VÕRNO 9.B Tiit Transtok
ROLAND JÄRG 9.B
KRISTJAN POBBUL 9.B
SANNO SOOMLAIS 9.B
ROBERTA JÜRNA 9.B
ROBIN JUKKA 8.B
AARON VESKILT 8.B
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV 60m I koht, pallivise 4. koht Izabel Kannel 3.A  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV 60m 5.koht, kaugushüpe 6. koht Annaliisa Keivabu 3.B  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV kaugushüpe I, 400m III koht Carmen Sõlg 3.A  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV kaugushüpe III koht Eliise Parviste 3.A  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV 60 m 4. koht,  Mirell Tamm 5.B  
kaugushüpe II koht
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV 400m III koht Emilia Lööper 5.B  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV kaugushüpe 5. koht Evert Rohtmaa 3.A  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV pallivie 4.koht Alfred Paluoja 3.B  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV pallivise 6. koht Indro Illimar Pukk 3.B  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV pallivise I koht Arden. Vahula 4.B  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV pallivise   III koht Kaspar Soolep 5.B  
L-Virumaa murdmaajooksu MV I koht Helerin Põder 6. A Mare Akel
L-Virumaa murdmaajooksu MV II koht Mirell Tamm 5. B
L-Virumaa murdmaajooksu MV III koht Heleri Mihkelson 7. B
L-Virumaa murdmaajooksu MV 8. koht Caroliina Kiitsak 5. B
Maakondlikul 4.klasside ettelugemisvõistlusel I koht   4.C Reet
"Ega mets tühi ole" Grit Leppiksaar Kirsipuu
Maakondlikul õpioskuste võistlusel/talgupäeval  1. koht Andrias Mäeks 6.A Maie
Aleksandria Mäeks 6.A Männiste
Karlis Kütt 6.A  
Kerli Habakuk 6.A  
Martin Känd 6.A  
K.Keeraku  nim. laste judoturniiril kuni 10 a  poiste kaalukategoorias kuni 35kg Trevon Tedrekin 2.A Riho Rannikmaa
III koht
II trimester        
L-Virumaa noorte Jõuluvõistlusel kõrgushüpe I koht, Helerin Põder 6.A Mare Akel
60m jooks II koht,
60m tõkkejooks III koht
TV 10 OS L-Virumaa II etapp 60m tõkkejooks    II koht Helerin Põder 6.A Rakvere Spordikool
L-Virumaa U12 MV kuulitõuge I koht Arden Vahula 4.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht ARDEN VAHULA 4.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht STEVEN EBBER 4.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht KENTER AART 4.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht ANDRY PALM 4.A  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht EVERT GUTMANN 4.C  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht JOOSEP PIKAT 4.C  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht KRISTIAN ALLIKA 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass II koht KRISTJAN RAUD 5.A  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht EMMA AASAMETS 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht ADELE PAISTU 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht KETTER SAKSLADU 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht KAIRIT VALTIN 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht TATJANA-LY TAALKIS 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht GRETELIIS SAARNA 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht DELISA KIRSIMÄE 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht KARMEN KUKKUR 5.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil I koht Maria Põllu 7.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil I koht Marten Pitsner 9.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koht Jürgen Kaljula 7. A  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koht Kaisa  Aunapuu 9.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil III koht Oliver Arder 8.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil 6. koht Kirke-Mai Kask 9.A  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil 6. koht Mirttel Tovstsik 12.kl  
L-Virumaa U10 ja U12 talvisel mitmevõistlusel 5. koht Arden Vahula 4.B  
Maakondlikul vene keele olümpiaadil 3.-5.koht (eesti rühm) Regina Gepner 7.a Margarita Leok
Maakondlikul vene keele olümpiaadil 1. koht  (eesti rühm) Airiin Laugus 9.a Margarita Leok
Maakondlikul vene keele olümpiaadil 1. koht (vene rühm) Stefani Kruusamäe 12. kl Margarita Leok
TV 10 OS Lääne-Virumaa IV etapil pallivise III koht Arden Vahula 4.B  
Lääne-Virumaa MV võrkpallis II koht Mia Maria Matikainen 9. B  
Eesti meister U12 võrkpallis   Arden Vahula