logopaislogo



Olümpiaadid ja  võistlused 2021/22. õa
Võistlus Koht Nimi Klass Juhendaja
L-Virumaa 6.-9. klassi poiste jalgpalli MV


 
II koht



 
GREGOR TRISTAN VÕRNO 9.B Tiit Transtok



 
ROLAND JÄRG 9.B
KRISTJAN POBBUL  9.B
SANNO SOOMLAIS  9.B
ROBERTA JÜRNA 9.B
ROBIN JUKKA 8.B
AARON VESKILT 8.B
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV   60m I koht, pallivise 4. koht Izabel Kannel 3.A   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV   60m 5.koht, kaugushüpe 6. koht Annaliisa Keivabu  3.B   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV   kaugushüpe I, 400m III koht Carmen Sõlg  3.A   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  kaugushüpe III koht Eliise Parviste  3.A  
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  60 m 4. koht, kaugushüpe II koht Mirell Tamm 5.B   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  400m III koht Emilia Lööper  5.B   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  kaugushüpe 5. koht Evert Rohtmaa 3.A   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  pallivie 4.koht Alfred Paluoja  3.B   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  pallivise 6. koht Indro Illimar Pukk  3.B   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  pallivise I koht Arden. Vahula  4.B   
L-Virumaa gümnaasiumide algklasside kergejõustiku MV  pallivise   III koht Kaspar Soolep  5.B   
L-Virumaa murdmaajooksu MV  I koht Helerin Põder 6. A Mare Akel

 
L-Virumaa murdmaajooksu MV II koht Mirell Tamm  5. B  
L-Virumaa murdmaajooksu MV III koht Heleri Mihkelson  7. B  
L-Virumaa murdmaajooksu MV 8. koht Caroliina Kiitsak  5. B  
Maakondlikul 4.klasside ettelugemisvõistlusel
"Ega mets tühi ole"
I koht
 

Grit Leppiksaar
 
4.C Reet
Kirsipuu
Maakondlikul õpioskuste võistlusel/talgupäeval 

 
1. koht

 
Andrias Mäeks 6.A Maie
Männiste

 
Aleksandria Mäeks 6.A
Karlis Kütt 6.A
Kerli Habakuk 6.A
Martin Känd 6.A
K.Keeraku  nim. laste judoturniiril
 
kuni 10 a  poiste kaalukategoorias kuni 35kg
III koht
Trevon Tedrekin 2.A
 
Riho
Rannikmaa

 
II trimester        
L-Virumaa noorte Jõuluvõistlusel
 
kõrgushüpe I koht,
60m jooks II koht,
60m tõkkejooks III koht
Helerin Põder 6.A
 
Mare Akel
 
TV 10 OS L-Virumaa IIetapp 60m tõkkejooks    II koht Helerin Põder  6.A  Rakvere Spordikool
L-Virumaa U12 MV kuulitõuge I koht  Arden Vahula   4.B    
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht ARDEN VAHULA 4.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht STEVEN EBBER 4.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht KENTER AART 4.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht ANDRY PALM 4.A  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht EVERT GUTMANN  4.C  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht JOOSEP PIKAT 4.C  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht KRISTIAN ALLIKA 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ poisid 4.-5. klass  II koht KRISTJAN RAUD 5.A  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht EMMA AASAMETS 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht ADELE PAISTU 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht KETTER SAKSLADU 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht KAIRIT VALTIN 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht TATJANA-LY TAALKIS 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht GRETELIIS SAARNA 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht DELISA KIRSIMÄE 5.B  
L-Virumaa koolide 2022. a rahvastepalli MV/ tüdrukud 4.-5. klass III koht KARMEN KUKKUR 5.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil I koht Maria Põllu 7.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil I koht Marten Pitsner 9.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koht Jürgen Kaljula 7. A  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koht Kaisa  Aunapuu 9.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil III koht Oliver Arder 8.B  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil 6. koht Kirke-Mai Kask 9.A  
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil 6. koht Mirttel Tovstsik 12.kl  
L-Virumaa U10 ja U12 talvisel mitmevõistlusel 5. koht Arden Vahula   4.B  
 Maakondlikul vene keele olümpiaadil 3.-5.koht (eesti rühm) Regina Gepner 7.a Margarita Leok
 Maakondlikul vene keele olümpiaadil 1. koht  (eesti rühm) Airiin Laugus 9.a Margarita Leok
 Maakondlikul vene keele olümpiaadil 1. koht (vene rühm) Stefani Kruusamäe 12. kl Margarita Leok