logologo

Olümpiaadid ja  võistlused 2018/19. õa
Võistlus Koht Õpilane Klass Juhendaja
Maakondlikul tehnoloogiaõpetuse võistlusel "Sepapoisid"- III koht Martis Sepp
Valmar Variste
6. A Rein Leichter
Maakondlikul keemiateadmiste võistlusel III koht Kaila Mäesalu
Raimond Järg
Anastasia Šimuk
9. B Anneli Vahesalu
Ajalooalaste uurimistööde konkursil
Vabariigi Presidendi auhindadele-
Eesti Rahvusarhiivi eripreemia ja raamatupreemia
 
Janno Kiik
 
12. kl
 
 
Virumaa laste ja noorte kirjandivõistlusel " Kirjutaja 2019" II koht Madli Freienthal 9. B Marge Guljavin
Virumaa laste ja noorte kirjandivõistlusel " Kirjutaja 2019" I koht Mirttel Tovstsik 9. B Marge Guljavin
 Vabariiklikul vene keele üritusel


 
5. koht


 
Andra Erapart
Genno Gramotin 
Mirttel Tovstsik 
Hanna Marie Eliste 
Gerda Väli 
Maarja-Maria Luhaväli 
9. A
9. A
9. B
9. B
8. kl
8. kl
Margarita Leok


 
Lääne–Virumaa pranglimise finaalvõistlusel


 
1.koht
3.koht
2.koht
1.koht
2.koht
3.koht
Karlis Kütt
Andrias Mäeks
Helena Reimann
Karel Liblekas 
Reimo Arba
Arvan – Johhannes Lippasaar 
3.a
3.a
12.kl
12. kl
12.kl
12.kl
 
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil III koht Raimond Järg 9. B Siiri Seljama
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil III koht Mati Kesma 12. kl Siiri Seljama
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koht Meribell Susi 9. A Siiri Seljama
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koht Eliise Uueni 12. kl Siiri Seljama
Maakondlikul geograafiaolümpiaadil I koht Dominik Uueni 10. kl Siiri Seljama
Maakondlikul  eesti keele olümpiaadil II-IV koht Helerin Lokutšievski 10. kl Marge Guljavin
Maakondlikul  eesti keele olümpiaadil I koht Mati Kesma 12. kl Marge Guljavin
Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil II koht Eliise Uueni 12. kl Rutt Nurk
Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil I koht Reimo Arba 12. kl Rutt Nurk
Maakondlikul vene keele ainepäeval

 
1.-2. koht

 
Andra Erapart
Genno Gramotin
Mirttel Tovstsik
Gerda Väli
9. A
9. A
9. B
8. kl
Margarita Leok

 
Maakondlikul keemiaolümpiaadil II koht Mati Kesma 12. kl Anneli Vahesalu
Maakondlikul keemiaolümpiaadil II koht Paula Linde 8. kl
Maakondlikul keemiaolümpiaadil   III koht Ander Mägi 10.kl
Maakondlikul keemiaolümpiaadil III koht Reimo Arba  12.kl
Lääne-Virumaa koolinoorte joonistusvõistlusel "Ilu päästab maailma"  II koht Madli Freienthal 9. B Kirsti Notta

 
Lääne-Virumaa koolinoorte joonistusvõistlusel "Ilu päästab maailma"  eripreemia Kaila Mäesalu 9. B
Lääne-Virumaa koolinoorte joonistusvõistlusel "Ilu päästab maailma"  III koht Helena Reimann 12. kl



Küsitlus
Jõuluvana toob mulle....
Kommi
Kingi
Lume.
Jõulutunde.


Vaata tulemusi