logologo

Sportlikud saavutused 2018/19. õa <
Võistlus Koht Nimi klass Juhendaja(d)
Viru Rull 2019 Poisid - III koht Andrias Mäeks 3. A  
Viru Rull 2019 Poisid- I koht Rico-Helander Lichtfeldt 6. A  
Viru Rull 2019 Naisjuuniorid-    I koht Maryte Mooses 10.  
Lääne- Virumaa murdmaajooksu meistrivõistlusel
 
II koht 
III koht
8. koht
Helerin Põder
Stiven-Marcus Daitž
Alice Veske
3. A
3. A
5. A
Rakvere SK

Taivo Tepp
Lääne-Virumaa 2019. a
4.-5. klasside jalgpalli meistrivõistlusel
II koht
Markus Väljaots
Jürgen Kaljula 
Sergo Saksen 
Marten Demjanov 
Sten-Henri Soomlais
Viljar Variste 
Markus Aasamets 
Robin Jukka
Kevin Lindlo 
Aaron Veskilt 
4.A
4.A
4.A
4.A
 4.B
4.B
5.B
5.B
5.B
5.B
Tiit Transtok
Lääne-Virumaa lahtistel
laste sumo meistrivõistlustel
„MAIASMOKK“

 
PRONKS 
  kuni 10 aastaste tüdrukute
kaalukategoorias kuni 30kg
ja sama vanusekassi
 absoluutkategoorias


Kairit Valtin

 
2. B

 



Riho Rannikmaa
 
Lääne-Virumaa lahtistel
laste sumo meistrivõistlustel
„MAIASMOKK“
PRONKS
  kuni 8 aastaste unisex
kaalukategoorias kuni 23kg
ja sama vanuseklassi
absoluutkategoorias
Alondra Purve

 
1. A

 
Lääne-Virumaa lahtistel
laste sumo meistrivõistlustel
„MAIASMOKK“
  PRONKS      
kuni 8 aastaste poiste
kaalukategoorias kuni 30kg
Steven Ebber
 
1. B
Lääne-Virumaa lahtistel
laste sumo meistrivõistlustel
„MAIASMOKK“
HÕBE   
kuni 10 aastaste poiste
kaalukategoorias kuni 26kg
Kaspar Tetting
 
1. A
 
Lääne-Virumaa lahtistel
laste sumo meistrivõistlustel
„MAIASMOKK“
KULD   
kuni 12 aastaste poiste
absoluutkategoorias,
Marten Demjanov
 
4.a
 
Lääne-Virumaa 2019. a
4.-5. klasside saalijalgpalli
meistrivõistlusel
I koht-
maakonna meister
Markus Väljaots
Jürgen Kaljula 
Sergo Saksen 
Marten Demjanov 
Sten-Henri Soomlais
Viljar Variste 
Markus Aasamets 
Robin Jukka
Kevin Lindlo 
Aaron Veskilt 
4.A
4.A
4.A
4.A
 4.B
4.B
5.B
5.B
5.B
5.B
Tiit Transtok
RIMI jalgpalli osavusfestival



 



III  koht



 
Mirell Saksen
Kertu Liise Kooli
Marten Demjanov
Jürgen Kaljula
Sergo Saksen
Markus Väljaots
Viljar Variste
4.A
4.A
4.A
4.A
4.A
4.A
4.B
Tiit Transtok
Lääne-Virumaa talvine 3-võistlus I koht Katariina Kozan 2.A Rakvere Spordikool
Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi talvised kergejõustiku MV
 
60 m jooks III koht
kaugushüpe II koht
Katariina Kozan
 
2. A Rakvere Spordikool
Lääne-Virumaa  talvised kergejõustiku meistrivõistlused 60 mtj. 6.koht Kirill Nehoroškov 3.B Taivo Tepp
Lääne-Virumaa  talvised kergejõustiku meistrivõistlused

 
60 m jooks I koht
60 mtj. II koht
kõrgushüpe I koht
kaugushüpe I koht
Helerin Põder 

 
3.A Rakvere Spordikool
Lääne-Virumaa  talvised kergejõustiku meistrivõistlused 60 m jooks 5. koht
60 mtj. jooks 4. koht
Stiven-Marcus Daitž 3. A Taivo Tepp
Rakvere kümnes Tennisetuur III  koht Anastasia Šimuk    9.B  
Eesti laste meistrivõistlustel sumos
 
Pronks-
kuni 12 aastaste tütarlaste
raskekaalus ja 
Pronks- absoluutkategoorias
Maarja Valtin
 
5. B
 
Riho Rannikmaa
Eesti laste meistrivõistlustel sumos
 
PRONKS - kuni 8 aastaste
tütarlaste absoluutkategoorias
Alondra Purve
 
1.A
 
Riho Rannikmaa
Lääne–Viru maakonna U 14 vanuseklassi
talvised kergejõustiku meistrivõistlused
60 m jooks III koht Alice Veske 5.a Taivo Tepp
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus  kaugushüpe I koht
60m jooks III
60m tj. 6. koht 
Helerin Põder    3.a Rakvere spordikool
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus 60m jooks  III
60m tj. III koht
Stiven Marcus Daitš  3.a Taivo Tepp
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus 60m jooks 5. koht Heleri Mihlelson 4. b    Taivo Tepp
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus kõrgushüpe 4. koht
60 m jooks 6. koht      
Alice Veske        5.a Taivo Tepp
Eesti karikavõitja korvpallis   Ülari Luhama 7. B  
Eesti karikavõitja korvpallis   Arden-Joosep Lippasaar 7. A  
Eesti juunioride MV jõutõstmises III koht Kuldar Vakker 12.  
Eesti juunioride MV tõstmises III koht Kaspar Laul 10. kl  
Eesti Sumo meistrivõistlustel III koht Marten Demjanov  4. A  
Eesti Sumo meistrivõistlustel III koht Deneriin Laur 7. B  
Eesti Sumo meistrivõistlustel III koht Marke Klee 9. A  
12. Tartu Rulluisumaraton (42 km) III koht Maryte Mooses 10. klass  
Lääne-Virumaa noorte
algklasside kergejõustikuvõistlustel
60 m jooks I koht Helerin Põder 3.a  Mare Akel
Tiit Transtok
Malle Mager
Väino Kondoja

 
kaugushüpe III koht Katarina Kozan  2.a 
kaugushüpe 5. koht Emilia Lööper 2.b 
400m jooks 6. koht Adeele Aart  3.b
pallivise 6. koht Kristiin Viilup  3.b 
kaugushüpe 5. koht Marten Saar  3.a 
400 m jooks 5. koht Stiven-Marcus Daitž  3.a 
60m jooks III koht,
kaugushüpe 5. koht
Janelle Urm  5.b 
400m jooks 6. koht Alice Veske 5.a 
60 m jooks I koht
400m jooks I koht
Kert Kudrjašov 5.v 
kaugushüpe 4. koht Karl Koor  5.a 
Lääne-Virumaa noorte
algklasside kergejõustikuvõistlustel
pendelteatejooks III koht Helerin Põder  3.a  
 
 
 
 
 
Mare Akel
Tiit Transtok
Malle Mager
Väino Kondoja 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
pendelteatejooks III koht Janelle Urm  5.b
pendelteatejooks III koht Kerttu Kaljos  4.b
pendelteatejooks III koht Alice Veske  5.a
pendelteatejooks III koht Kristin Liset Lepasaar 
Küsitlus
Kooli tulen......
Rõõmuga
vastumeelselt.
sest sõber käskis
lihtsalt tulen


Vaata tulemusi