logologo

Sportlikud saavutused 2018/19. õa
Võistlus Koht Nimi klass Juhendaja(d)
Rakvere kümnes Tennisetuur III  koht Anastasia Šimuk    9.B  
Eesti laste meistrivõistlustel sumos
 
Pronks-
kuni 12 aastaste tütarlaste
raskekaalus ja 
Pronks- absoluutkategoorias
Maarja Valtin
 
5. B
 
Riho Rannikmaa
Eesti laste meistrivõistlustel sumos
 
PRONKS - kuni 8 aastaste
tütarlaste absoluutkategoorias
Alondra Purve
 
1.A
 
Riho Rannikmaa
Lääne–Viru maakonna U 14 vanuseklassi
talvised kergejõustiku meistrivõistlused
60 m jooks III koht Alice Veske 5.a Taivo Tepp
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus  kaugushüpe I koht
60m jooks III
60m tj. 6. koht 
Helerin Põder    3.a Rakvere spordikool
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus 60m jooks  III
60m tj. III koht
Stiven Marcus Daitš  3.a Taivo Tepp
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus 60m jooks 5. koht Heleri Mihlelson 4. b    Taivo Tepp
Lääne –Virumaa noorte kergejõustiku  jõuluvõistlus kõrgushüpe 4. koht
60 m jooks 6. koht      
Alice Veske        5.a Taivo Tepp
Eesti karikavõitja korvpallis   Ülari Luhama 7. B  
Eesti karikavõitja korvpallis   Arden-Joosep Lippasaar 7. A  
Eesti juunioride MV jõutõstmises III koht Kuldar Vakker 12.  
Eesti juunioride MV tõstmises III koht Kaspar Laul 10. kl  
Eesti Sumo meistrivõistlustel III koht Marten Demjanov  4. A  
Eesti Sumo meistrivõistlustel III koht Deneriin Laur 7. B  
Eesti Sumo meistrivõistlustel III koht Marke Klee 9. A  
12. Tartu Rulluisumaraton (42 km) III koht Maryte Mooses 10. klass  
Lääne-Virumaa noorte
algklasside kergejõustikuvõistlustel
60 m jooks I koht Helerin Põder 3.a  Mare Akel
Tiit Transtok
Malle Mager
Väino Kondoja

 
kaugushüpe III koht Katarina Kozan  2.a 
kaugushüpe 5. koht Emilia Lööper 2.b 
400m jooks 6. koht Adeele Aart  3.b
pallivise 6. koht Kristiin Viilup  3.b 
kaugushüpe 5. koht Marten Saar  3.a 
400 m jooks 5. koht Stiven-Marcus Daitž  3.a 
60m jooks III koht,
kaugushüpe 5. koht
Janelle Urm  5.b 
400m jooks 6. koht Alice Veske 5.a 
60 m jooks I koht
400m jooks I koht
Kert Kudrjašov 5.v 
kaugushüpe 4. koht Karl Koor  5.a 
Lääne-Virumaa noorte
algklasside kergejõustikuvõistlustel
pendelteatejooks III koht Helerin Põder  3.a  
 
 
 
 
 
Mare Akel
Tiit Transtok
Malle Mager
Väino Kondoja 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
pendelteatejooks III koht Janelle Urm  5.b
pendelteatejooks III koht Kerttu Kaljos  4.b
pendelteatejooks III koht Alice Veske  5.a
pendelteatejooks III koht Kristin Liset Lepasaar  5.b
pendelteatejooks III koht Lisette Lillepuu  5.a
pendelteatejooks III koht Helerin Mihkelson  4.b
pendelteatejooks III koht Kristina Gordejuk  4.a
pendelteatejooks III koht Kert Kudrjašov  5.v
pendelteatejooks III koht Karel Paatsi  5. a
pendelteatejooks III koht Ranno Haasma  5. a
pendelteatejooks III koht Markus Aasamets  5. b
pendelteatejooks III koht Sergo Saksen  4. a
pendelteatejooks III koht Rauno Vilu  4.a
pendelteatejooks III koht Markus Väljaots  4. a
pendelteatejooks III koht Jarko Küüsmaa  5.b



Küsitlus
Kas sulle suusatamine meeltib?
Jah!
Ei!
Vahest.


Vaata tulemusi