logologo

Sportlikud saavutused 2017/18. õa
Võistlus Koht Õpilane/ klass Juhendaja
Lääne-Virumaa kergejõustiku 4-võistlus I koht Kert Kudrjašov    4.C Väino Kondoja
XXI Teas Ennok´i mälestusturniir korvpallis II koht Kaspar Laul      9. A
Alex Veske     9. A
Sander Kiviste  9. B
Berki Potagin   9. B
Rait Pärs      9. B
Aigar Reinol    9. B
Dominik Uueni     9. B
Robert Šimuk   8. B
Tiit Transtok
Lääne-Virumaa C ja D vanuseklassi murdmaajooksu  meistrivõistlustel 4. koht
7. koht
9. koht
Lizette Morozov 5.B
Alice Veske 4.B
Mia Maria Matikainen 5.B
Mare Akel
Lääne-Virumaa 2018. a saalijalgpalli võistlused
1.-3. klassi poisid
II koht Jürgen Kaljula 3. A
Sergo Saksen 3. A
Markus Väljaots 3. A
Rauno Vilu 3. A
Marten Demjanov 3. A
Viljar Variste 3. B
Stiven- Marcus Daitš 2. A
Tiit Transtok
Lääne-Virumaa D vanuseklassi kergejõustiku talvisel mitmevõistlusel III koht
III koht
Alice Veske  4.A
Kerttu Kaljos 3.B
Mare Akel
RIMI jalgpalli osalusfestival 4. -5. klass III koht
 
Roberta Jürna 5. B
Mia Maria Matikainen 5. B
Roland Järg 5. B
Kristjan Pobul 5. B
Simar Alama 5. B
Titas Anužis 5. A
Tiit Transtok
RIMI jalgpalli osalusfestival 1.-3. klass II koht Mirell Saksen 3. A
Amanda Lepik 3. A
Sergo Saksen 3. A
Märkus Väljaots 3. A
Marten Demjanov 3. A
Jürgen Kaljula 3. A
Stiven-Marcus Daitž 2. A
Tiit Transtok
Lääne-Viru maakonna D vanuseklassi talvised kergejõustiku meistrivõistlustel
 
kuulitõuge I koht
kõrgushüpe II koht
kuulitõuge III koht
60m jooks 6. koht
kaugushüpe 6. koht
Mia Oks 4.B
Alice Veske  4.A
Marten Demjanov 3.A
Marleen Erm    3.A
Heleri Mihkelson 3. B
Mare Akel
Lääne –Viru maakonna „c“ vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel kuulitõuge I koht
60m tõkkejooks II koht
kõrgushüpe II koht
Lizette Morozov 5.b Mare Akel
Lääne-Virumaa 2018. a saalijalgpalli võistlused
10.-12. klassi poisid
II koht Simon Kuldar Mann 12. kl
Heikko Valle 12. kl
Argo Lillema 12. kl
Richard Bachmann 12. kl
Tiit Vaino 12. kl
Reimo Arba 11. kl
Karel Liblekas 11. kl
Robert Hekkurainen 10. kl
Renee Vettik     8. A
Tiit Transtok
TV10 olümpiastarti Lääne -Virumaa II etapp Kaugushüpe II koht
60 m tõkkejooks I koht
Lizette Morozov   5.A
Kert Kurdjašov 4. C
Mare Akel
Väino Kondoja
Lääne-Virumaa 2018. a saalijalgpalli võistlused
6.-9. klassi poisid
III koht Erik Sindonen  9. A
Alex Veske        9. A
Dominik Uueni       9. B
Sander Kivistik       9. B
Aigar Reinol     9. B
Renee Vettik     8. A
Vadim Baikov 8. B
Robert Šimuk   8. B
Kevin Palm       6. B
Henri Matias Eliste 6. A
Tiit Transtok
Lääne-Virumaa noorte „Jõuluvõistlus“ kergejõustikus
 
kõrgushüpe II-III koht
60 m tõkkejooks III koht
kaugushüpe 5 koht
60 m jooks 6. koht
Alice Veske 4. A
Mare Akel
kõrgushüpe III koht
60 m tõkkejooks III koht
kaugushüpe 6. koht
Lizette Morozov 5. B
Mare Akel
60 m jooks II koht
60 m tõkkejooks II koht
kaugushüpe
Kert Kudrjašov 4. C Väino Kondoja
 
Lääne-Virumaa 4.-5.klasside rahvastepalli võistlused    III koht Roberta Jürna 5.B
Kaisa Aunapuu 5.B
Lizette Morozov 5.B
Mia Maria Matikainen 5.B
Maris Laanemäe 5.A
Alice Veske 4.A
Kristin Liset Lepasaar 4.B
Laura Maria Truss 4.B


Mare Akel

EESTI KOOLISPORDI LIIDU teatejooksuvõistlused

pendelteatejooks II koht, murdmaateatejooks 6. koht
 
Alice Veske 4.A
Robin Jukka 4. A
Artur Pillesson 4.A
Mia Oks 4.B
Kert Kudrjašov 4.C
Ly-Andra Stokmann 5.A
Maris Laanemäe 5.A
Birgit Tisler 5.A
Mia Maria Matikainen 5.B
Lizette Morozov 5.B
Kaisa Aunapuu 5.B
Roland Järg 5.B
Sanno Soomlais 5.B
Martin Kurin 5.B

Väino Kondoja
Tiit Transtok
Mare Akel
Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlused Pendelteatejooks  II koht Maris Laanemäe 5.A
Lizette Morozov 5.B
Ly Andra Stokmann 5.A
Kaisa Aunapuu 5.B
Alice Veske 4.A
Birgit Tisler 5.A
Janelle Urm 4.B
Lisette Lillepuu 4.A
Kert Kudrjašov 4.C
Sanno Soomlas 5.B
Martin Kurin 5.B
Titas Anužis 5.A
Karel Paatsi 4.Kl
Artur Pilleson 4kl
Robin Jukka 4.Kl
Keir Mattias Tomperk 5.A
Juhendajad:
Väino Kondoja
Tiit Transtok
Mare Akel
Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlused
 
60 m II koht, 400 m I koht
kaugus III koht, pallivise III koht
pallivise 4. koht
pallivise 5. koht
kaugushüpe 6. koht
kaugushüpe 6. koht
Kert Kudrjašov 4. C
Sanno Soomlais 5. B
Gregor Tistan Võrno 5. B
Martin Kurin 5. B
Lizette Morozov 5. B
Markus Väljaots 3. A
Juhendajad:
Väino Kondoja
Tiit Transtok
Mare Akel



Küsitlus
Ootan kooli algust?
Jah.
Ei.
Vbolla


Vaata tulemusi