logologo

Sportlikud saavutused 2017/18. õa
Võistlus Koht Õpilane/ klass Juhendaja
Lääne-Virumaa noorte „Jõuluvõistlus“ kergejõustikus
 
kõrgushüpe II-III koht
60 m tõkkejooks III koht
kaugushüpe 5 koht
60 m jooks 6. koht
Alice Veske 4. A Juhendaja
Mare Akel
kõrgushüpe III koht
60 m tõkkejooks III koht
kaugushüpe 6. koht
Lizette Morozov 5. B Juhendaja
Mare Akel
60 m jooks II koht
60 m tõkkejooks II koht
kaugushüpe
Kert Kudrjašov 4. C Juhendaja Väino Kondoja
 
Lääne-Virumaa 4.-5.klasside rahvastepalli võistlused    III koht Roberta Jürna 5.B
Kaisa Aunapuu 5.B
Lizette Morozov 5.B
Mia Maria Matikainen 5.B
Maris Laanemäe 5.A
Alice Veske 4.A
Kristin Liset Lepasaar 4.B
Laura Maria Truss 4.B

Juhendaja
Mare Akel

EESTI KOOLISPORDI LIIDU teatejooksuvõistlused

pendelteatejooks II koht, murdmaateatejooks 6. koht
 
Alice Veske 4.A
Robin Jukka 4. A
Artur Pillesson 4.A
Mia Oks 4.B
Kert Kudrjašov 4.C
Ly-Andra Stokmann 5.A
Maris Laanemäe 5.A
Birgit Tisler 5.A
Mia Maria Matikainen 5.B
Lizette Morozov 5.B
Kaisa Aunapuu 5.B
Roland Järg 5.B
Sanno Soomlais 5.B
Martin Kurin 5.B
Juhendajad:
Väino Kondoja
Tiit Transtok
Mare Akel
Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlused Pendelteatejooks  II koht Maris Laanemäe 5.A
Lizette Morozov 5.B
Ly Andra Stokmann 5.A
Kaisa Aunapuu 5.B
Alice Veske 4.A
Birgit Tisler 5.A
Janelle Urm 4.B
Lisette Lillepuu 4.A
Kert Kudrjašov 4.C
Sanno Soomlas 5.B
Martin Kurin 5.B
Titas Anužis 5.A
Karel Paatsi 4.Kl
Artur Pilleson 4kl
Robin Jukka 4.Kl
Keir Mattias Tomperk 5.A
Juhendajad:
Väino Kondoja
Tiit Transtok
Mare Akel
Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlused
 
60 m II koht, 400 m I koht
kaugus III koht, pallivise III koht
pallivise 4. koht
pallivise 5. koht
kaugushüpe 6. koht
kaugushüpe 6. koht
Kert Kudrjašov 4. C
Sanno Soomlais 5. B
Gregor Tistan Võrno 5. B
Martin Kurin 5. B
Lizette Morozov 5. B
Markus Väljaots 3. A
Juhendajad:
Väino Kondoja
Tiit Transtok
Mare Akel



Küsitlus
Kuidas algas uus aasta?
Töiselt.
Lõbusalt.
Vaikselt ja rahulikult.


Vaata tulemusi