logologo
Võistlus Koht Õpilane/klass Juhendaja
Lääne-Virumaa maakondlik võistulugemine II koht
II koht
III koht

Gerda Laul    4. B   
Karl Nukka    4. B  
Arden Joosep Lippasaar 4. A   
 

õp. Malle Mager
õp. Margarita Leok
 
Lääne-Virumaa etluskonkurss
„Koidulauliku valgel“
20.11.2015
I koht
III koht

 Laura Lillepuu 10.klass
 Anett Triebstock 11.klass
 
õp. Marge Guljavin
Lääne-Viru maakonna saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor
04.12.2015
I koht Laura Laks 12.klass õp. Sirje Püss
XXII Virumaa matemaatikavõistlus
 
II koht
LV koolide arvestuses
Tiit Vaino 10. kl
Adele Alavere 11. kl
Mart Vaino  11. kl
Einar Linde   12. kl
õp. Rein Murs
õp. Maiu Vahkal
Robotex 2015 FREESTYLE-s
III KOHT
  Kaspar Merivald 4. A
Marten Pitsner 3. B
Juhendaja Mai Pitsner
Lääne-Virumaa koolide mälumäng II koht
gümn. arvestuses
Siim Kikerpuu 11. kl
Mart Vaino 11. kl
Adele Alavere 11. kl
Anett Triebstock 11. kl
õp. Jaan Nõmmik
Lääne-Virumaa koolide mälumäng III koht
põhik. arvestuses
Liis Tammekand 9. B
Eliise Uueni 9. B
Silvia Kuusik 9. B
õp. Jaan Nõmmik
Vabariiklikul Koidulauliku
etluskonkursil
I koht Laura Lillepuu 10. kl õp. Marge Guljavin

Piirkondlik geograafiaolümpiaad

 

1.-2. koht
3. koht
3.-4. koht
3.-4. koht
1.-2. koht
3. koht
2. koht

 

Helerin  Lokutšievski 7. B
Dominik Uueni 7. B
Terese-Johanna Linnas 8. B
Kätlin Kikerpuu 8. A
Reimo Arba 9. B
Eliise Uueni 9. B
Tiit Vaino 10.kl
 
õp. Siiri Seljama
Maakondlik keemiaolümpiaad 1. koht
3. koht

Tiit Vaino 10. kl
Mati Kesma 9. B
 
õp. Anneli Vahesalu
Maakondlik matemaatikaolümpiaad I koht
II koht
III koht
Tiit Vaino    10. kl
Einar Linde 12. kl
Mart Vaino  11. kl
õp. Rein Murs
Maakondlik eesti keele olümpiaad II-III koht
II koht
III koht
Laura Laks 12. kl
Adele Alavere 11. kl
Teele Susi 11. kl
õp. Marge Guljavin
Eesti õpilasetlejate riigikonkursi L-Virumaa eelvoor I koht Karl Nukka 4. B õp. Malle Mager
 Maakondlik bioloogiaolümpiaad 1. koht
1. koht
2. koht
3. koht
1. koht
Liis Tammekand 9. B
Tiit Vaino 10. kl
Kaivi Põldma 10. kl
Laura Lillepuu 10. kl
Laura Laks 12. kl
Juhendajad:
Rutt Nurk,
Mare Hirtentreu
 
XXV AJALOO-OLÜMPIAADI PIIRKONDLIK VOOR II koht
II koht
III koht
III koht
III koht
III-IV koht
Merike Laud 12. kl
Adele Alavere 11. kl
Laura Laks 12. kl
Madli Freienthal 6. B
Jan Arnar Põldma 8. B
Georg Daniel Vahtramäe 7. A
õp. Jaan Nõmmik
Lääne-Virumaa 3.–5. klasside inglise keele etluskonkurss I koht Karl Nukka 4. B õp. Evi Aluoja
„Best in English“ – üle-Euroopalik inglise keele võistlus
(10985 osalejat)
20. koht
557. koht
Adele Alavere 11.kl
Merike Laud       12. kl
õp. Marianne Musto
Vabariiklik saksa keele olümpiaad 6. koht Laura Laks 12. kl õp. Sirje Püss
Maakondlik tehnoloogiaõpetuse olümpiaad II koht Mati Kesma 9. B õp. Rein Leicter
Vabariiklik bioloogiaolümpiaad III koht Tiit Vaino  10. kl Juhendaja Mare Hirtentreu
Piirokndlik majandusolümpiaad LV arvestuses
III koht
Adele Alavere 11. kl õp. Diana Tandru
FLL 2016. a robootikavõistluse finaal   Caspar Kõrts           3. A
Roberta Jürna          3. B
Marten Pitsner        3. B
Kristjan Pobbul       3. B
Mario Mäoma         3. B
Kaspar Merivald     4. A
õp. Mart Pitsner
Virumaa laste luulevõistlus
" Meie maal kõik tööd on head....."
Võitja
Võitja
Äramärgitud töö
Lisanna Tõnne 4. A
Annabel Lepik 4. B
Kevin Keivabu 4. B
õp. Margarita Leok
õp. Malle Mager
Maakondlik majandusplümpiaad III koht Adele Alavere 11. kl õp. Diana Tandru
Pranglimise Lääne-Virumaa finaal
9. koht
8. koht
1. koht
2. koht
4. koht
6. koht
10. koht
9. koht
3. koht
4. koht
5. koht
7. koht
2. koht
2. koht
4. koht

 
Karl Poolakese 2.b
Lisette Lein 3.a
Roland Järg 3.b
Simar Alama 3.b
Sanno Soomlais 3.b
Marti Poolakese 4.a
Cristo Virunurm 4.a
Henri Matias Eliste 4.b
Raimond Järg 6.b
Anastasia Šimuk 6.b
Mirttel Tovstsik 6.b
Grethe Reedi 6.b
Helena  Reimann 9.b
Magnus-Martin Mesi 11.kl
Mart Vaino 11.kl
 
Maakondlik vene keele päeva „ Reis Kundasse“ I koht Karitta Turunin 9. A
Mileena Turunin 9. A
Karina Luhaväli 9. A
Arvan-Johannes Lippasaar 9. A
õp. Margarita Leok
Maakondlik Liivide etluskonkurss  I koht
III koht
Laura Lillepuu 10. kl
Kevin Tammekand 11. kl
õp. Marge Guljavin
Vabariiklikul Liivide etluskonkursil parima Liivi luuletuse
esitaja preemia
Laura Lillepuu 10. kl õp. Marge Guljavin
Maakondlik kirjandivõistlus „ Kirjutaja 2016“ II koht
eripreemia
        Madli Freienthal 6.B        
         Helina Reinol 7. A           
õp. Mart Pitsner
Õpilaste teadustööde riiklik konkurss Preemiaks osalemine London International Youth Science Forum’il 2016 Emili Õun 12. kl õp. Maie Nõmmik
Maakondlik keemiaviktoriin III koht
9. klasside arvestuses
Mati Kesma 9. B
Liis Tammekand 9. B
Martin Väljaots 9. B
õp. Anneli Vahesalu
17. ajaloo-alaste uurimistööde konkurss Vabariigi Presidendi auhindadele 6. koht Emili Õun 12. kl õp. Maie Nõmmik
Õpilastööde konkurss Eesti Teadusagentuuri eripreemia Emili Õun 12. kl õp. Maie Nõmmik
17. ajaloo-alaste uurimistööde konkurss Vabariigi Presidendi auhindadele raamatupreemia Teele Susi 11. kl õp. Maie Nõmmik
Lääne-Virumaa 1.-2. klasside loodusloopäev III koht Oliver Arder 2. B
Lisett Nurgamaa 2. A
Jürgen Kaljula 1. A
Sten Marcus Truss 1. B
 



KĂĽsitlus
Kas ootate suve?
Jaa!
Ei


Vaata tulemusi