logologo

Olümpiaadid ja  võistlused 2016/17. õa
Võistlus Koht Õpilane/klass Juhendaja
       
Maakondlik keemiaviktoriin I koht
( 8. kl arvestuses)
Maryte Mooses 8. A
Helina Reinol 8. A
Georg-Daniel Vahtramäe 8. A
õp. Anneli Vahesalu
Maakondlik keemiaviktoriin  I koht
( 9. kl arvestuses)
Hendrik Kaurla 9. B
Triinu-Katre Kautenbach 9. A
Kätlin Kikerpuu 9. A
õp Anneli Vahesalu
Õpilasuurimuste võistlus Siseministeeriumi eripreemia Teele Susi 12. kl õp. Maie Nõmmik
Maakondlik saksa keele võistlus "Wortopia" I koht Mart Vaino 12. kl õp. Sirje Püss
Maakondlik põhikooli saksa keele olümpiaad I koht Sten Kilm 9. B õp. Sirje Püss
Väga edukad
Lääne-Virumaa Pranglimise finaalis
Sirgujad: 1. koht
2. koht
3. koht

Oskajad: 2. koht
3. koht

Neiud: 2. koht

Noormehed:1. koht
2. koht
3. koht
Karlis Kütt 1. A
Karl Poolakese 3. B
Aaron Veskilt 3. B

Simar Alama 4. B
Roland Järg 4. B

Helena Reimann 10. Kl

Magnus - Martin Mesi 12. Kl
Karel Liblekas 10. Kl
Mart Vaino 12. Kl
 
Maakondlik inimeseõpetuse olümpiaad 1.-2. koht
3. koht
Madli Freienthal 7. B
Lisanna Tõnne 5. A
õp. Ulvi Rembel
õp. Luule Koppel
5. klasside õpioskuste olümpiaad  II koht
      5. A :
Viktoria Anton
Lisanna Tõnne
Anett Sinijärv
Cristo Virunurm
Kaspar Merivald
 
Maakondlik Liivide/ Koidulauliku etluskonkurss III koht Silvia Kuusik õp. Marge Guljavin
Kirjandivõistlus “ Kirjutaja 2017”   Helina Reinol 8. A õp. Mart PItsner
9. klassi maakondlik saksa keele olümpiaad II  koht Sten Kilm 9. B õp. Sirje Püss
Maakondlik loodusteaduste olümpiaad II koht Raimond Järg 7. B õp. Rutt Nurk
õp. Anneli Vahesalu
Maakondlik majandusolümpiaad II koht Adele Alavere 12. kl õp. Diana Tandru
Rahvusvaheline inglise keele võistlus "Best in English 41. koht Adele Alavere 12. kl õp. Marianne Lepler
Maakondlik inglise keele olümpiaad I koht Adele Alavere 12. kl õp. Marianne Lepler
Maakondlik inglise keele olümpiaad I koht Madli Freienthal 7. B õp. Sirli Vahula
Maakondlik inglise keele etluskonkurss 3. koht Oliver Arder 3. B õp. Sirli Vahula
Maakondlik matemaatikaolümpiaad 2. koht
3. koht
Mart Vaino 12. kl
Tiit Vaino 11. kl
õp Rein Murs
Maakondlik bioloogiaolümpiaad 2. koht
3. koht
Tiit Vaino 11. kl
Kaivi Põldma 11. kl
 
Maakondlik bioloogiaolümpiaad 2. koht
3. koht
Paula Linde 6. kl
Adele Alavere 12. kl
õp. Rutt Nurk
Maakondlik eesti keele olümpiaad I koht
III koht
Adele Alavere  12. kl
Teele Susi  12. kl
õp Marge Guljavin
Maakondlik keemiaolümpiaad I koht
II koht
II koht
II koht
Mart Vaino  12.kl.   
Adele Alavere  12.kl. 
Tiit Vaino   11.kl. 
Reimo Arba 10.kl.
Õp Anneli Vahesalu
 UT “Kergliiklusteed, nende planeerimine ja areng Vinni vallas ning Lääne-Virumaal”-
osaleb ÜLE-EESTILISELE KOOLINOORTE KODU-UURIMISKONVERENTSIL
äramärgitud töö
 
Anett Triebstock 12. kl õp Siiri Seljama
Maakondlik geograafiaolümpiaad 2. koht ( 7. kl arvestuses)
1. koht ( 8. kl arvestuses)
1. koht ( 8. kl arvestuses)
1. koht (gümn  arvestuses)
2. koht (gümn  arvestuses)
3. koht (gümn  arvestuses)
Raimond Järg 7. B
Kaspar Laul 8. A
Dominik Uueni 8. B
Adele Alavere 12. kl
Tiit Vaino 11. kl
Mart Vaino 12. kl
õp Siiri Seljama
Maakondlik võistujoonistamine
11.11.2016 
eripreemia Helena Reimann õp Kirsti Notta



Küsitlus
Mida ma Halloweenil teen?
Teen sõpradele kolli.
Lihtsalt olen kodus.
Lähen peole.
Teen midagi muud.


Vaata tulemusi