logologo

Sportlikud saavutused 2016/17. õa
Võistlus Koht Õpilane/ klass Juhendaja
Lääne-Virumaa 2016/ 2017. a jalgpalliVõistlus
1.-3. kl
 II koht Robin Jukka 3. A
Markus Aasamets 3. B
Karl Poolakese 3. B
Aaron Veskilt 3. B
Sergo Saksen 2. A
Jürgen Kaljula 2. A
Markus Väljaots 2. A
Marten Demjanov 2. B
õp. Tiit Transtok
Lääne-Virumaa Gümnaasiumide ja Keskkoolide kergejõustiku 4-võistlus III koht Karina Kiviste 5. A õp. Mare Akel
XX Teas Ennok´i mälestusturniir korvpallis III koht Kaspar Laul 8. A
Alex Veske 8. A
Reigo Kapsi 8. B
Berki Potagin 8. B
Rait Pärs 8. B
Aigar Reinol 8. B
Sander Kiviste 8. B
Dominik Uueni 8. B
Roomet Ots 9. B
õp Tiit Transtok
Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused
noormeeste U-16 vanuseklass
2000m
II koht Alex Veske 8. A Juhendaha Väino Kondoja
Lääne-Virumaa 2017. a saalijalgpalli võistlused
4.-5. klass
II koht Henri Mattias Eliste 5. A
Arden-Joosep Lippasaar 5. A
Marti Poolakese 5. A
Kevin Palm 5. B
Simar Alama 4. B
Gregor Tristan Võrno 4. B
Titas Anužis 4. A
õp. Tiit Transtok
Lääne-Viru talvised mitmevõistluse meistrivõistlused III koht
4. koht
5. koht
4. koht
Vitja Aršinnikov  3.B
Kert Kudrjašov   3.B
Karel Paatsi     3.A
Alice Veske  3.A
Juhendaja
Väino Kondoja
Lääne-Viru talvised mitmevõistluse meistrivõistlused
 
II koht
II koht
4. koht
5. koht
5. koht
Mia Oks 3.B
Kerttu Kaljos  2.B
Keidy-Ly Kase    2.B
Heleri Mihkelson  2.B
Mia Maria Matikainen   4.B
õp Mare Akel
RIMI jalgpalli osalusfestival
4.-5. klass
III koht Kaisa Aunapuu 4.B
Mia Maria Matikainen 4.B
Gregor Tristan Võrno 4.B
Simar Alama 4.B
Titas Anužis 4.A
Henri Matias Eliste 5.A
õp. Tiit Transtok
RIMI jalgpalli osalusfestival
1.-3. klass
III koht Kristin Liset Lepasaar     3.B
Laura Maria Truss         3.B
Vitja Aršinnikov     3.B
Kert Kudrjašov      3.B
Markus Aasamets    3.B
Aaron Veskilt         3.B
õp. Tiit Transtok
RIMI jalgpalli osalusfestival
1.-3. klass
5. koht Mirell Saksen 2.A
Kertu-Liis Kooli    2.A
Markus Väljaots     2.A
Sergo Saksen 2.A
Marten Demjanov 2.A
Jürgen Kaljula        2.A
õp. Tiit Transtok
Lääne-Virumaa 2017. a saalijalgpalli võistlused
1.-3. klass
III koht Robin Jukka   3.A
Karl Poolakese       3.B
Markus Aasamets   3.B
Vitja Aršinnikov    3.B
Aaron Veskilt 3.B
Markus Väljaots     2.A
Sergo Saksen 2.A
Jürgen Kaljula 2.A
Marten Demjanov 2.A
õp. Tiit Transtok
Lääne –Viru maakonna “E“ vanuseklassi talvised kergejõustikuvõistlusedl
  60mtj   III koht
kuulitõuge 6. koht
Heleri Mihkelson
kõrgushüpe II koht
60mtj 6. koht
Amanda Lepik
kuulitõuge 5. koht Maria Põllu
kõrgushüpe 6. koht Mariette Sims
kõrgushüpe 4. koht
kaugushüpe 4. koht
60m jooks 4. koht
Kerttu Kaljos
Lääne-Virumaa 2017. a saalijalgpalli võistlused
10.-12. kl poisid
III koht Mart Vaino 12.kl
Kevin Tammekand 12.kl
Magnus- Martin Mesi 12 . kl
Heikko Valle 11. kl
Argo Lillema 11. kl
Richard Bachmann 11. kl
Simon Kuldar Mann 11. kl
Tiit Vaino 11.kl
Reimo Arba 10. kl
Roomet Ots 9. B
õp Tiit Transtok
Lääne-Virumaa D vanuseklassi talvised kergejõustiku meistrivõistlused
 
kaugushüpe II koht
kõrgushüpe II koht
60m jooks II koht
Roland Järg  4. B õp Mare Akel
kuulitõuge 6. koht Lisette Nurgamaa 3. A
kuulitõuge II koht
60m jooks 5. koht
60 mtj. 5. koht,
kõrgushüpe 6. koht
kaugushüpe 6. koht
Lizette Morozov 4. B
kuulitõuge I koht Mia Oks 3. B
Lääne-Virumaa 2017. a saalijalgpalli võistlused
6.-9. kl poisid
III koht Oleg Borodjuk 9.B
Roomet Ots 9. B
Richard Hekkurainen 9. A
Robert Hekkurainen 9.A
Aigar Reinol 8. B
Alex Veske 8.  A
Eerik Sindonen 8. A
Renee Vettik 7. A
Vadim Baikov 7. B
Robert Šimuk 7. B
õp. Tiit Transtok
Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus PB vanuseklass
600 m II koht
1500 m III koht
Alex Veske 8. A Juhendaja
Väino Kondoja
Lääne- Virumaa „Jõuluvõistlus“ kergejõustikus kaugushüpe 4. koht
 60 m jooks 5. koht
Heleri  Mihkelson 2. B õp Mare Akel
Lääne- Virumaa „Jõuluvõistlus“ kergejõustikus 60 m jooks III koht
kaugushüpe 5. koht
Kerttu Kaljos 2. B õp Mare Akel
Lääne- Virumaa „Jõuluvõistlus“ kergejõustikus kõrgushüpe 4. koht,
60 mtj. 5. koht
Lizette Morozov 4. B õp Mare Akel

Rakvere Spordikooli kergejõustikuvõistlused
60m jooks I koht
kaugushüpe I koht
60mtj. I koht
kõrgushüpe I koht
Roland Järg 4. B
 

õp. Mare Akel



Juhendaja
Väino Kondoja
60mtj. III koht Kert Kudrjašov 3. B
Lääne-Virumaa algklasside
kergejõustikuvõistlused
1.-3. klass
60m jooks 6. koht
400 m jooks 5.koht
pallivise 6. koht
Robin Jukka 3. A
Robin Jukka 3. A
Karel Paatsi 3. A
Juhendaja
Väino Kondoja
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused PB vanuseklass 1000m
I koht
Alex Veske 8. A Juhendaja
Väino Kondoja
Eesti Koolispordi Liidu teatejooksuvõistlus
1.-5. klasside pendelteatejooks
 
III koht Anett Sinijärv 5.a
Karina  Kiviste 5.a
Gerda Laul 5. B
Angela Mägi 5. B
Lizette Morozov 4. B
Maris Laanemäe 4. A
Arden- Joosep  Lippasaar 5. A
Nikolai Aršinnikov  5. A
Roland Järg 4. B
Sanno Soomlais  4. B
Kevin Keivabu 5. B

 
õp. Mare Akel
Lääne-Virumaa algklasside
kergejõustikuvõistlused
4.-5. klass
kaugushüpe II koht
pallivise  II koht
400 m 6.koht
400 m 6.koht
Kevin Keivabu 5. B
Sanno Soomlais 4. B
Arden-Joosep Lippasaar 5. A
Karina Kiviste 5. A
õp. Mare Akel
Lääne-Virumaa noorte 2016. a
jalgpalli meistrivõistlused
7.-9. klassi tüdrukud
III koht Roberta Jürna  4. B
Kaisa Aunapuu  4. B
Sabrina Kiviste 7. A
Hanna Marie Eliste 7. B
Helina Reinol  8. A
Helerin Lokutšievski 8. B
Heliis Lillipuu  8. B
Veera Platonova 9. B
Kätlin Kikerpuu 9. A
Reili Kivistik   9. B
õp. Tiit Transtok



Küsitlus
Mida ma Halloweenil teen?
Teen sõpradele kolli.
Lihtsalt olen kodus.
Lähen peole.
Teen midagi muud.


Vaata tulemusi